چگونه یک کاناپه بسازیم
21
ژوئن

چگونه یک کاناپه بسازیم

پیش گفتار

خرید کاناپه زمانی طبیعی است که شما به یک مبلمان بزرگ و راحت در محل زندگی خود نیاز دارید.اما چطور ساختمان یک کاناپه؟ بله، این یک ایده بدیع است اما با توجه به اینکه سازندگان DIY نقشه های جدید و مبتکرانه ای را طراحی می کنند که ساخت آنها ساده و سرگرم کننده است، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.این کاناپه ها از موادی که از مرکز خانه محلی شما تهیه شده اند استفاده می کنند و برای مونتاژ آنها نیازی به یک کارگر یا اثاثه یا لوازم داخلی باسابقه نیستید.

چگونه یک کاناپه بسازیم

 

 

 

تختخواب سفارشی تکه ای دو تکه

انگیزه این کاناپه که خودتان کار می کنید نه صرفه جویی در هزینه بلکه فضای زیاد بود.شارا مک کوئستون از Woodshop Diaries نمی توانست یک کاناپه سنتی را از راهرو باریک جا دهد.بنابراین او یکی را متناسب ساخت.این کاناپه یک برش مدرن و دو تکه است که چوب و خطوط تمیز را در اولویت قرار می دهد.وی دریافت که یکی از مزایای چوب اضافی این است که هزینه های اثاثه یا لوازم داخلی را کاهش می دهد.

چگونه یک کاناپه بسازیم

ساخت این بخش DIY

این کاناپه که خودتان آن را انجام دهید از دو و چهار پایه و از تخته سه لا برای پشت و کناره ها استفاده می کند.شما به یکسری ابزار چوب فروشی، از جمله اره میتر، مته، اره مدور و تفنگ میخ نیاز خواهید داشت.به علاوه، شما به یک جیب جیبی، یک وسیله کوچک مفید و ارزان قیمت برای حفاری سوراخ های زاویه دار نیاز دارید.کوسن ها از کف برش خورده به اندازه و در روکش های کوسن به سبک پاکت محصور شده اند.در حالی که این کاناپه DIY ساختاری کاملاً سختگیرانه است، اما با توجه به رهنمودهای روشن شارا روند کار بسیار نرمتر می شود.

 

 

 

 

نیمکت تخته سه لا DIY / تختخواب

برای آپارتمان های کوچک، استودیوها، اتاق های میهمانان، یا برای یک دفتر خانه که کارهایی را با چرت زدن ترکیب می کند، بستر روزانه ضروری است.تختخواب های روزانه در انواع مختلفی وجود دارد برخی از آنها به پایین می ریزند، برخی دیگر از سطح صاف خارج می شوند، اما این بستر روزانه در جای خود باقی است. Manda McGrath از The Merry Thought این بستر روتختی را طوری طراحی کرد که در حالت نشستن، بالش ها نشیمنگاه نیمکت را تشکیل می دهند.در حالت خواب، بالش ها برداشته می شوند تا یک تخت با عرض سخاوتمندی به عرض 36 اینچ که برای چرت بعد از ظهر مناسب است.

چگونه یک کاناپه بسازیم

ساخت این Daybed Daybed

زیبایی این طرح کاناپه روتختی این است که بیشتر آن از تخته سه لا 3/4 اینچی ساخته شده است.این بدان معنی است که قطعات کوچک کمتری برای جمع آوری دارید.دشوارترین قسمت این پروژه تراشیدن تابلوهای دو در شش در تخته های باریک است.اما پس از اتمام کار، فقط مسئله مونتاژ قطعات بزرگ تخته سه لا است.این یک کاناپه ساده، سریع و ارزان برای ساختن است.

 

 

 

 

کاناپه تختخواب دو تخته

اگر به یک تخت خواب کاناپه ای نیاز دارید که به اندازه کافی برای یک تشک در اندازه دوقلو باشد، گلن اسکات در DIY Creators تختی را طراحی کرد که به اندازه مناسب بیرون بیاید.بیشتر خلاقیت های گلن پیچ و تاب هوشمندانه ای دارند و ترفند در اینجا این است که ملافه های یک نیمه تخت و ملافه های سمت کاناپه با هم تنیده شده اند.وقتی مش درست می شود، اسکلت ها نیمکت می شوند لتها را از هم باز کرده و بستر را تشکیل دهید.این کار به قدری آسان است که اسکان مهمانان مشکلی نخواهد داشت.

چگونه یک کاناپه بسازیم

 

 

 

نیمکت بستر های نرم افزاری DIY

این کاناپه سکو که خودتان انجام می دهید هم از نظر فضای بیرونی و هم از نظر فضای داخلی خانه شایسته است.برای قسمت بیرونی، Mandi Gubler از Vintage Revivals اطمینان حاصل کرد که بالشتک ها به راحتی قابل جدا شدن و تعویض هستند.همچنین، قاب نازک آن نسبت به کاناپه های قاب دار سنگین، مستعد جمع آوری آب است.برای فضای داخلی، مواد کاناپه افرا درست در خانه است.

چگونه یک کاناپه بسازیم

ساخت این نیمکت سکو

آنچه این نیمکت سکو را ایجاد می کند پایه صاف آن در محل قرارگیری بالشتک ها است.کاناپه های ساخته شده در کارخانه اغلب امور پیچیده ای با فنرهای کویل روکش مبلی هستند.توزیع با سیم پیچ ها این کار را به پروژه ای بسیار آسان تر تبدیل می کند.در حالی که دو سیستم خاموش کردن در سیستم عامل وجود دارد که مندی وب نایلون را اضافه می کند، این تار فقط برای کمک به تخلیه آب وجود دارد.اگر این کاناپه نیمکت در خانه بماند، نیازی به پارچه بافی نیست.این کاناپه سکوی ساختمانی نسبتاً آسان است زیرا مندی از رولپلاک برای پاها، پشت و بازوها استفاده می کند.

 

 

 

 

نیمکت ذخیره سازی DIY

کاناپه ها آنقدر بزرگ هستند که فضای زیادی از فضای اتاق شما را می لرزاند.اگر بتوانید کاناپه ای بسازید که بخشی از آن فضا را بازگرداند؟

آنا وایت، وبلاگ نویس و کارگر چوب، یک کاناپه DIY با یک صندلی طراحی کرد که به سمت بالا چرخانده می شود و فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه زیر بالش، ملحفه و حتی یک مبل راحتی را نشان می دهد.ساخت این کاناپه با صندلی تودوزی ساخته شده از دال لاستیک فوم کمپینگ به راحتی ساخته می شود.

چگونه یک کاناپه بسازیم