19
ژانویه

ایده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

پیش گفتار

آیا تا به حال متوجه شده اید که حمام شما با چه سرعتی بی نظم می شود؟ بدون توجه به اهداف خوبتان، شما همیشه در نهایت با وسایل پخش شده در همه جای پیشخوان خود، دراورهای خود را بهم ریخته و نامنظم خواهید کرد و هیچ جایی برای قرار دادن چیزهای تزئینی ندارید.صرفه نظر از این‌که حمام شما کوچک است یا بزرگ، داشتن یک قفسه حمام کاربردی برای نگهداری لوازم آرایشی، حوله ها و مواد شوینده اضافی لازم است.با استفاده از این ایده‌های قفسه حمام، که از نظر سبک، قیمت و کارایی متفاوت هستند، فضای مختلف حمام خود را به خوبی کنترل و مدیریت کنید.اگر شما وسایل زیادی دارید، قفسه‌هایی که در روی در و یا حتی زیر سینک یا بالای سینک نصب می‌شوند، می‌توانند به سرعت باعث نظم و نگهداری وسایل شوند.

همانطور که در این گالری مشاهده خواهید کرد، قفسه بندی نه تنها عملی است، بلکه می تواند به طور کامل بخشی از تصمیمات دکور شما باشد.

 

 

 

 

قفسه های حمام چوبی

 

یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

یک راه حل آسان و معمولاً ارزان، نصب قفسه های جدید است.گزینه های زیادی برای قفسه بندی وجود دارد که به راحتی می توانید یکی از آنها را که برای شما مناسب است پیدا کنید و به کار ببرید، می توانید چند قفسه را بالا ببرید و یا از گوشه های کوچک با قفسه های سفارشی استفاده کنید.

 

قفسه فرو رفته


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

اگر فضای کافی برای گذاشتن قفسه هایی که از دیوار خارج می شوند ندارید، قفسه های فرورفته را در نظر بگیرید، مانند این حمام مدرن.قفسه های فرورفته این مزیت را دارد که به نظر یکدست و هماهنگ است، در واقع ارتباط بصری را گسترش می دهد، نه اینکه آن را مثل قفسه های معمولی کمی تنگ تر کند.

استفاده از شیشه در این فضای فشرده برای کمک به باز شدن اثر، موثر است.

 

 

واحد قفسه بندی صنعتی سبک


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

گاهی اوقات اضافه کردن یک قفسه کوچک می تواند پاپ بصری را اضافه کند که یک حمام را برای زندگی به ارمغان می آورد.این حمام مجلل دارای نوآوری مدرن است، اما فلزکاری سبک در کناره های قفسه ها، یک سبک صنعتی سبک را ایجاد می کند که قطعاً متمایز است.جلوه تک رنگ سفید، خاکستری و سیاه برای این اتاق کوچک پودری بسیار خوب عمل می کند.

 

 

قفسه شیشه ای دراز کشیده


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

ما قبلاً قفسه های شیشه ای فرو رفته را دیده ایم، اما نه در سنگ مرمر اطراف: این حمام لوکس بهترین استفاده را از شفافیت شیشه برای حفظ دانه های سنگ مرمر زیبا بدون وقفه می کند.آینه پشت فرورفتگی باعث افزایش نور و بزرگتر نشان دادن فضا می شود.

 

 

حداقل حمام با گوشه قفسه بندی


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

فضای عجیبی و کم عمق در حمام خود دارید که خیلی مطمئن نیستید با آن چه کار کنید؟ شما می توانید یک کابینت در آنجا قرار دهید، یا می توانید قفسه هایی را نیز نصب کنید.این حمام کوچک دارای سه قفسه بزرگ و عریض در همان رنگ دیوار است که به حفظ هماهنگی کل کمک می کند.دکوراسیون خود را با چند سبد تزئین کنید که برای نگهداشتن وسایل خود نیز مفید است و همینطور زیبا است.

 

 

 

نردبان توالت


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

آیا نمی خواهید سوراخ های ناخوشایندی در دیوارهای حمام خود ایجاد کنید؟ این ایده نردبان متمایل را برای ذخیره سازی بیشتر در توالت خود امتحان کنید.نردبان را می توانید از چوب به هر رنگی که دوست دارید تهیه کنید حواستان باشد که کاملاً محکم باشد.

سه عرض مختلف قفسه از نظر بصری آن را جالب می کند و به این معنی است که می توانید وسایلی مانند حوله و کاغذ باز کردن کاغذ توالت را کنار خود داشته باشید.

 

 

 

قفسه بندی کابینت باز


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

یکی از راه های استفاده از فضای پیشخوان بزرگ، افزودن یک واحد قفسه باز است که مستقیماً روی میز قرار دارد، مانند این حمام توسط لیند نلسون.قفسه های باز ممکن است از نظر زیبایی بیشترین جذابیت را نداشته باشند(حداقل اگر درهای کابینت را دوست دارید)، اما هنوز هم فوق العاده کاربردی هستند و در صورت تزئین مناسب می توانند زیبا باشند.

 

 

قفسه بندی مانند بوفه


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

قفسه بندی سفارشی در این حمام معاصر توسط کریستوفر پاتریک اینترنشنال به نظر می رسد بسیار شبیه به بوفه های شیشه ای استفاده شده در اتاق های ناهار خوری است.دو کشوی بزرگ چیزهایی را که می خواهید پنهان کنید از دید دور می کند و قفسه متقارن زیبایی وسایل داخل را برجسته می کند.

 

قفسه صنعتی با سبد و قلاب


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

این قفسه چند منظوره در حمام، جذابیت زیادی دارد و البته فضای ذخیره سازی عملی بیشتری به شما می بخشد.وسایل تزئینی را در بالای قفسه قرار دهید، چیزهایی مانند دستمال توالت و حوله های دست را در سبدها و موارد دیگر را آویزان قرار دهید.اگر این واحد را روی دیوار آزاد قرار دهید نه بالای توالت، می توانید از قلاب ها برای آویزان کردن لباس زیر زنانه یا حوله استفاده کنید.

 

 

قفسه های کاشی در بالای وان


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

یک راه برای ادغام قفسه های شما با دکور، این است که آنها را در همان کاشی به عنوان محل وان یا دوش خود پوشش دهید.در این حمام معاصر توسط Mascord، دو قفسه ضخیم دارای کاشی ماسه ای رنگ وان است.برای جلوگیری از بهم ریختگی اطراف وان، حوله های تازه و وسایل حمام خود را در آنجا نگه دارید.

 

 

قفسه های چوبی ضخیم

یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

در این مجموعه قفسه های ضخیم چوبی جایگزین کابینت شده اند.ترکیبی از چوب گرم و تیره با کاشی سفید تمیز در عین کاربری بودن، به این فضا جذابیت می بخشد.یک سرخس ساده باعث به وجود آمدن حس لمس زندگی می شود.

 

قفسه های معلق


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

این بازسازی زیبا توسط Jenna Sue Design دارای مجموعه ای از دو قفسه آویز با پشتیبانی از سیاه و سفید مات است، که سخت افزار سینک ظرفشویی و چراغ روشنایی فوق را به یاد می آورد.این حمام همراه با گلدان بژ نرم و یک کشوی اصلاح شده، حال و هوای دلنشین و راحتی را به شما می بخشد.

 

 

 

 

قفسه های نامتقارن


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

این حمام معاصر توسط معمار واندا الی از هندسه برای علاقه بصری استفاده می کند.توجه داشته باشید: سه قفسه که یکی از آنها تا ظرفشویی گسترش می یابد.این مجموعه فضای کافی برای قرار دادن وسایل روزانه شما مانند مسواک و دارو را به وجود می آورد، همچنین اتاق را به هم گره می زند و به آن حس هماهنگی می دهد.

 

 

قفسه های با سبد


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

این فضای حمام مدرن توسط استیسی گریوس اینترایور، دارای قفسه های توکار و سبد برای کمک به سازماندهی است.به این ترتیب، قسمت قفسه بندی هرگز کثیف به نظر نمی رسد.می توانید از سبدهای رنگارنگ برای جذابیت تزئینات و یا یک سبد ساده مثل سبدهای حصیری که هماهنگ هم هستند، استفاده کنید.

 

پالت بازسازی شده


یده های قفسه حمام برای یک خانه منظم تر

هر روز در یک شهر صنعتی یا تجاری در شهر خود قدم بزنید، حداقل یک پالت چوبی دور انداخته شده را می بینید که برای تحویل کالا استفاده می شود.شما می توانید آن را به عنوان مجموعه ای از قفسه ها، مانند این حمام استفاده کنید.چوب برای افزودن عمق رنگ آمیزی می شود، برای جلوگیری از پارگی و مهر و موم شدن، به اندازه دلخواه بریده می شود و روی دیوار نصب می شود.