دیوار چوبی
25
نوامبر

اثرات یک دیوار چوب در دکور و محیط فضا

پیش گفتار

همه می دانند که چوب موادی عالیست برای اضافه کردن گرما به فضا و علاوه بر آن خالق احساس راحتی و استقامت است و دارای ظرافت خاص خودش است.سوال این است که چگونه می توان یا باید از این مواد در طراحی داخلی و دکور خانه خود استفاده کنید؟یکی از گزینه ها مربوط به دیوارهاست، اساسا این ماده را بر روی دیوار قرار می دهند.با نگاه کردن به نمونه ها بهتر متوجه میشویم و درک میکنیم تا فقط در مورد آنها حرف بزنیم، بنابراین ما برای شما نمونه هایی آماده کرده ایم.
دیوار چوبی
دیوار چوبی
دیوار چوبی
با طراحی دیوار چوبی جذابیت و آرامش را به حداکثر برسانید.به ویژه در فضای داخلی، دقیق تر از پانل های دیواری چوب استفاده کنید و فضای روستایی و به وجود آورید.در این نمونه چوب همراه  با سنگ و فلز استفاده شده است.
دیوار چوبی
بیرونی این خانه از سنگ ساخته شده است سنگ های آن نمای زیبایی را به همراه می آورند و دیوارهای چوبی به داخل احساس بسیار دنجی می دهند.
دیوار چوبی
دیوار چوبی
دیوار چوبی
دیوار چوبی
دراین نمونه در داخل، بسیار از چوب استفاده شده، از جمله در دیوار.از الوار های چوب در انواع مختلفی در فضاهای زیادی به کار برده شده است.
دیوار چوبی
البته، تنها فضای داخلی روستایی نیست که دیوارهای چوبی را جذاب نشان میدهد.دیوارهای چوبی می تواند در فضاهای مدرن و معاصر هم بسیار جذاب باشد.برای نمونه، تصویر زیر را مشاهده کنید.چوب دیوار و بخشی از سقف را پوشش می دهد و یک پس زمینه خوب برای تخت ایجاد می کند.
دیوار چوبی
دیوارهای چوبی که شما آنها را با چراغ های LED برجسته و بزرگ کنید.دیوار از پانل های چوبی با اشکال مختلف و نسبت های مختلف پوشیده شده و خطوط بین آنها به لطف سیستم نورپردازی LED پنهان قابل مشاهده است.
این اتاق خواب شیک و مدرن شده است.
دیوار چوبی
ترکیب دیوار چوبی با دیوار های رنگ شده تصویری مدرن و شیک به وجود آورده است.
دیوار چوبی
دیوارهای آجری و عناصر فولادی به آپارتمان یک منظره معتبر اما در عین حال مدرن داده است.دیوارهای چوب مانند این یکی به عنوان راهی برای تراز کردن بتن های خام، فولاد و سطوح سفید استفاده شده است.
دیوار چوبی
یک فضای داخلی جدید مجموعه ای از فضاهای عمودی کوچک و باریک است که یادآور راه ها در کلنی مورچه هاست.
یک ایده متفاوت از دیوار چوبی
دیوار چوبی
یک خلق و خوی دلپذیر و خوشایند ایجاد شده است، دیوار چوب دار با زیبایی با کارهای هنری نمایش داده شده.
دیوار چوبی
اگر چوب روی دیوارها را دوست داشته باشید، اما از ایده یک دیوار با چوب واقعی هیجان زده نیستید، می توانید روی چوب ها کار کنید تا از صورت طبیعی خارج شود.به عنوان مثال چوب ها را رنگ کنید.
دیوار چوبی