گالری انواع محصولات ما

دکوراسیون حرفه ای یکی از دلایل طراوات و شادی در خانه و محل کار می باشد . ذهن انسان از دیرباز درآمیخته با رنگ ، طرح و زیبایی است و این زیبایی خلاقیت و کارایی را به همراه خواهد داشت .

ما با سابقه طراحی انواع سیستمهای آشپزخانه مـــدرن، کلــــاسیک و پست مدرن ، طراحی و فضا سازی واحدهای اداری در راستای بر طرف نمودن نیاز کارفرما، طراحی انواع دربهای ورودی، داخلی واحدهای اداری و مسکونی به همراه ساخت، اجرا ، ضمانت و گارانتی پس از فروش محصولات و خدمات خود و کلی خدمات بی نظیر نوید یک فضای آرام و دوست داشتنی را به شما عزیزان می دهیم .

لطفا از گالری های تصاویر ما دیدن فرمایید .

 

کابینت کلاسیک

امروزه کابینت کلاسیک محبوبیت زیادی در بین مردم دنیا پیدا کرده، زیرا حسی از دوران گذشته و صمیمیت را با خود به همراه دارد. جادار بودن یکی از ویژگی های منحصر بفرد کابینت کلاسیک است. این کابینت ها عمق زیادی دارند و به همین دلیل می توان ظروف و ابزارهای آشپزخانه را به راحتی در آنها جا داد.

این نوع کابینت نه تنها جنبه تزئینی دارد، بلکه اگر در ساخت آن حداکثر استفاده از فضا صورت گیرد، نقش مهمی در بهینه سازی فضای آشپزخانه ایفا می کند.

گالری کابینت های کلاسیک

کابینت مدرن

کابینت مدرن سبک خاصی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان کابینت است که از الگوهای منظم و متقارن در آن استفاده می‌شود.
از آنجایی که صنعت طراحی روز به روز در حال پیشرفت است و همچنین تکنولوژی لحظه‌به‌لحظه گسترده‌تر می‌شود طراحی‌های مدرن طرفداران بیشتری پیدا می کنند هم چنین خانه‌هایی که تازه ساخته می شوند طراحی داخلی مدرن تری دارند. بسیاری از صاحبان خانه های کلاسیک تمایل دارند که با ایجاد تغییراتی در خانه خود آنها را به خانه های مدرن با طراحی مدرن تبدیل کنند.

گالری کابینت مدرن

کابینت نئوکلاسیک

این گروه از کابینت ها دارای اصالت بسیار قدیمی هستند و قیمت آنها نسبت به کابینت‌های دیگر گران تر است. در برابر آن کابینت مدرن قرار دارد که نمونه های رایج در آن باعث سادگی ظاهری و حذف منبت کاری ها بوده است که در خانه های مدرن بسیار زیبا دیده شده.

گالری کابینت نئوکلاسیک

کمد و کلوزت

نام دیگر کلوزت کمد لباس یا رختکن می باشد. البته منظور از رخت کن برای حمام نیست بلکه کمد برای اتاق خواب می باشد. خانه هایی که فضای آن بزرگ است وجود کمد کلوزت یکی از قسمت های اصلی و مورد نیاز افراد این ساختمان می باشد. کلوزت به خاطر فضای استفاده درست از فضا برای افرادی که البسه زیادی دارند مناسب می باشد. کلوزت ها به سبک های مختلف ساخته می شوند مثل کلوزت های مدرن و کلوزت های کلاسیک.

گالری کمد و کلوزت

درب لابی

درب لابی به طور معمول متشکل از سه لنگه است که دو لنگه آن در کنار درب به صورت ثابت و لنگه وسطی آن به عنوان درب اصلی میباشد .

شیشه های مورد استفاده  معمولا سه جداره بوده و دارای برنزکاری هستند.

دربهای لابی چوبی توسط چوب های طبیعی روس،راش، بلوط و… که طی سه مرحله در دمای خاص خشک می شود که باعث جلوگیری از تاب و عمر بالای درب می شود.

گالری درب لابی

دکوراسیون اداری

همه از تاثیر فضای راحت و گرم در حس و حال و افزایش خلاقیت و بهره‌وری در کار باخبر هستیم. اما کمتر کسی تاثیر دکوراسیون فضای اداری خوب را درنظر می‌گیرد. دانستن چگونگی طراحی و چیدمان دفتر کار می‌تواند تاثیر بزرگی در حس کارکنان نسبت به سازمان و حتی وسایل اداری داشته باشد.

پربازده‌ترین دکوراسیون فضای اداری وقتی ایجاد می‌شود که راحتی خانه با حرفه‌ای بودن شغل ترکیب شود.

گالری دکوراسیون اداری