درباره آویژه

مهر چوب آویژه از سوی مؤسسین آن ، با هدف ایجاد مجموعه ای ، متعهد، اقتصادی، خلـاق و پیشرو در زمینــه طراحی ، ساخت و اجرای دکوراسیون داخلی وابسته به چـوب ، فضاهــای اداری و مسکــونی بنیان نهاده شد . آویژه با هدف طراحی و پیاده سازی علمی و هنری محصولات خود و رضایتمندی نهایی متأثرین و بدست آوردن جایگاهی ویژه در بازار بر آن است تا گامی متمایز در زمینه ارائه خدمات خود برای هــم میهنان بـــرداشته باشد . طراحی انواع سیستمهای آشپزخانه مـــدرن، کلــــاسیک و پست مدرن ، طراحی و فضا سازی واحدهای اداری در راستای بر طرف نمودن نیاز کارفرما، طراحی انواع دربهای ورودی، داخلی واحدهای اداری و مسکونی به همراه ساخت، اجرا ، ضمانت و گارانتی پس از فروش محصولات و خدمات خود، از جمله عمده فعالیتهای این مجموعه می باشد .

آویژه

در کنار آویژه

پس از گذشت نزدیک به دو دهه از تاسیس این مجموعه ، صرفا با پشتوانه نیروی همت و تلاش، وفای به عهد کلیه کسانی که با این مجموعه همکاری و مراوده داشته اند توانسته ایم توان ، ظرفیت و کیفیت تولیدات مجموعه را با گسترش فضای کارخانه به مساحت 3000 متر مربع افزایش دهیم و با ایجاد دو نمایشگاه و دفتر مرکزی زمینه ارائه محصولات تولیدی و خدمات خود را به هم میهنان عزیزمان بهبود بخشیم و در اندیشه آن هستیم با گسترش فضای تولیدی و نمایشگاهی  بکارگیری از ظرفیت های نیروهای جوان و خلاق ایران زمین را افزایش دهیم .

رنگ سفید در دکوراسیون

رنگ سفید به سبب ماهیت خنثیی که دارد به خوبی با هر رنگی هماهنگ می شود و نور را به خوبی منعکس می کند و فضای آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد.

اهمیت دکوراسیون

• هر فضای داخلی اعم از محیط کار ، تفریح یا محل سکونت و ... قابلیت زیبا شدن را دارد، تنها بایست از اصول و عوامل سازمان بندی صحیح بعلاوه کمی سلیقه و متریال با کیفیت مناسب استفاده کرد، تا شرایط مناسب و دلخواه پدید آید .

استفاده از چوب طبیعی

معمولا کابینت های ساخته شده از چوب طبیعی بهترین گزینه برای ایجاد فضاهای لوکس و پیچیده در دکوراسیون آشپزخانه می باشد این کابینت ها به گونه ای طراحی می شوند که بیشترین استفاده از فضای آشپزخانه صورت می گیرد.

ایجاد فضایی آرام و دلنشین

عصر حاضر ، عصر شتاب و سرعت است، دنیایی پر از هیاهو ، استرس و فشار که تأثیرات نا خواسته ای بر روح و جسم ما میگذارد در نتیجه ما به دنبال فضایی آرام و دلنشین برای رهایی از هجوم این فشارها هستیم ،بدون شک فضایی دل انگیز می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند

در پایان با سپاس بی انتها از تمامی همراهانی که با اعتماد به ما پایانی فراتر از انتظار خود را ، برای خود رقم زدند.

 

” پیشکش اعتماد شما، پایانی فراتر از اعتماد شماست “