کمد دیواری
03
ژوئن

7 ایده برای در کمد دیواری

پیش گفتار

توجه به در کمد دیواری نکته ظریف و ساده ای است که می تواند تغییر محسوسی را در محیط ایجاد کند.با توجه به دنیای متنوع  از طرح و رنگ و مدل درهای کمد دیواری، می توان با طراحی یا تغییری خلاقانه و بدیع، اتاق خوابی دلنشین تر و باسلیقه تر داشت.در آپارتمان ها و حتی خانه های امروزی، باتوجه به اینکه فضا ها کوچکتر شده اند، وجود کمد دیواری، جزء لاینفک از طراحی است.در واقع کاربرد بسیار زیاد و پرطرفدار کمد دیواری باعث شده که بیشتر به ظاهر آن اهمیت داده شود.بنابراین بهتر است از این فرصت برای زیباتر و هنرمندانه تر شدن فضا استفاده کرد.

در ادامه نمونه هایی از دنیای ایده های متنوع در کمد دیواری را آورده ایم تا نگاهی متفاوت تر به آن ها بیندازید،  با آن ها آشنا شوید و انتخاب زیباتر و مناسب تری برای اتاقتان داشته باشید.شاید برخی از آن ها به نظرتان عجیب یا غیر قابل اجرا باشد، ولی این ترفندها در جای مناسب خود بسیار زیبا و فوق العاده خواهند بود.همراه ما باشید تا در انتهای این مطلب به یک دید خلاقانه تری در مورد در کمد دیواری برسید.

1- در کمد دیواری مدرن و  نیمه شفاف

یک در نیمه شفاف شیشه ای با ترکیب چوب، یک فضای شیک و مدرن را ایجاد می کند.بهتر است در کمد دیواری، کشویی باشد تا احتمال خطر شکستن آن کم شود، در این صورت باز و بسته کردن آن نیز راحت تر خواهد بود.

 ایده برای در کمد دیواری

2- جداکننده پرده ای

یک روش خاص و روح بخش، استفاده از پرده مطابق با سلیقه خودتان است.جدا کننده پرده ای، یک راه حل ساده و ارزان برای پوشاندن وسایل داخل کمد دیواری است.از طرفی احساس باز بودن فضا را بیشتر می کند.

 ایده برای در کمد دیواری

3- آینه مدرن به عنوان در کمد دیواری

این مدل که بسیار هم پرطرفدار است، می تواند وسعت اتاق شما را دو برابر کند.روشنایی اتاق را بیشتر می کند؛ در واقع شما با یک تیر چندین نشانه را زدید؛ کاربرد در کمد دیواری، آینه قدی، فضایی روشن تر و وسیع تر را نیز به همراه دارد.انواع مختلفی از آینه های ساده، طرح دار، تراش خورده و … وجود دارد که با سلیقه خودتان و هماهنگ با دکوراسیون اتاق خواب می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

 ایده برای در کمد دیواری

4- طرح های مینیمالیستی و ساده

درهای پانلی ساده چوبی به رنگ سفید که فضا را مرتب و یکپارچه جلوه می دهد، می تواند گزینه مناسبی برای در کمد دیواری در اتاق خواب کوچک باشد.به نمونه های زیر دقت کنید.

 ایده برای در کمد دیواری

5- طرح های هندسی و خلاقانه برای در کمد دیواری

فارغ از اینکه می خواهید از چه متریالی بهره ببرید، طرح های هندسی برای ایجاد شور و هیجان در فضا بسیار مناسب اند؛ علاوه بر این، خاص بودن این طرح ها به قدری زیباست که بیشترین زیبایی اتاق خوابتان را می توانید با به کار گیری طرحی خاص، طراحی کنید.

 ایده برای در کمد دیواری

6- درهایی با طرح پوستری

امروزه تنوع کاربرد پوسترها و مورد توجه بودن آن ها باعث شده که از آن ها روی در کمد دیواری نیز استفاده شود.مانند تابلوی نقاشی بزرگی در اتاق خواب می توانید از آن ها لذت ببرید.انتخاب با شماست؛ طرح مورد علاقه تان را روی در کمد دیواری می توانید ببینید.

 ایده برای در کمد دیواری

7- درهای کلاسیک و با جزئیات

اگر دکوراسیون اتاق خواب شما کلاسیک است، می توانید از این درهای زیبا به عنوان در کمد دیواری استفاده کنید تا فضا را یکپارچه تر و زیباتر طراحی کنید.اگر ایده ای ندارید به نمونه هایی که در ادامه آورده ایم نگاهی بیندازید.

 ایده برای در کمد دیواری

البته نمونه های بسیار زیادی در خلقِ در کمد دیواری خلاقانه وجود دارد که در اینجا اشاره ای به برخی از پرکاربردترین درها داشتیم که شما با یک دید باز تر و هنرمندانه تر بتوانید طراحی و انتخاب کنید.فراموش نکنید که این شما هستید که می خواهید از آن اتاق خواب استفاده کنید، پس برای طراحی جزئیات آن زمان بگذارید.