18
ژانویه

جدیدترین مدل های مبلمان خانگی

پیش گفتار

قبل از اینکه برای خرید مبلمان به فروشگاه بروید ابتدا از زیباترین و شیک ترین مدل های مبلمان خانگی دیدن فرمایید و از نکاتی که برای خرید مناسب مبلمان برای شما ارائه شده بهره مند شوید.

فضای قرارگیری مبلمان

اگر اتاق و فضایی که قرار است برای آن مبل بخرید، جایی است که به صورت خانوادگی و دسته جمعی در آن تلویزیون می بینید، باید مبلمانی راحت جهت نشستن دائمی و البته همراه با میزی مناسب برای گذاشتن ظروف پذیرایی بخرید.

مدل های مبلمان خانگی

اگر مبل مورد نظر برای فضایی است که بچه ها به طور دائم در آن حضور دارند و قرار است روی آن بالا و پایین بروند، پس بهتر است از مبلمانی با دسته ظریف استفاده نکنید.همچنین رنگ آن را نیز روشن انتخاب نکنید که زود به زود کثیف شود.

مدل های مبلمان خانگی

رنگ مبلمان

همچنین اگر شما آدمی هستید که پیوسته از رنگ ها انرژی می گیرید و رنگ ها برای شما حس و حال خاصی ایجاد می کنند، بهتر است دقیقا آن رنگی را که می خواهید یا مجموعه ای از رنگ ها را در کنار هم انتخاب کنید.

مدل های مبلمان خانگی

مبلمان چرمی

اگر قصد دارید مبلمان چرمی تهیه کنید باید چرم آن طبیعی باشد زیرا چرم مصنوعی بعد از مدتی به لباس می چسبد.

مبلمان چرمی

 

چیدمان مبلمان

در مورد چیدمان مبل ها باید توجه داشت که هر دست مبل به تناسب تعداد صندلی، چینش خاصی را طلب می کند اما به طور کلی مبلمان باید به مرکزیت میز چیده شود.

مدل های مبلمان خانگی

هیچ گاه نباید مبل 2نفره و 3 نفره را در کنار هم قرار داد زیرا بسیار ناهماهنگ جلوه می کند.باید با مبل های تک نفره بین آن ها فاصله ایجاد کرد.

اگر بزرگی فضا باعث می شود به راحتی به میز بزرگ دسترسی نداشته باشید،باید از میزهای کوچک در بین هر 2 مبل استفاده کنید.

جنس مبلمان

روکش مبلمان باید از نوع بادوام انتخاب شود و برای داخل تشک ها نیز بهتر است از «پلی فوم» استفاده شده باشد که به راحتی به حالت اولیه برمی گردد.

مدل های مبلمان خانگی

در صورت استفاده از گلدان نیز بهتر است رنگ گلدان و گل های آن با رنگ مبلمان شما هماهنگ باشد.

در آخر

اگر از آن دسته آدم هایی هستید که هر دو سال یک بار وسایل شان را تعویض می کنندسعی نکنید پول زیادی بابت خرید وسایل تان بپردازید زیرا با هر بار عوض کردن چیدمان خانه و خرید لوازم نو، کلی هزینه اضافی روی دست شما می ماند.

 

مدل های مبلمان خانگی