دیزاین اتاق دخترانه
01
نوامبر

رنگ اتاق خواب دخترانه

صورتی و سفید ترکیب رنگ خسته کننده

بگذارید اول این علاقه بیش از حد به رنگ صورتی در دختران و بیش تر از آن، مادر ها را ریشه یابی کنیم.صورتی و سفید به گمانم از زمانی مد دختران شد که انیمیشن های باربی به صحنه آمد.

باربی یک پرنسس زیبا، لاغر و صورتی بود و همه دختر بچه ها عاشقش شدند؛ بدین ترتیب در ناخوآگاهشان رنگ صورتی به عنوان رنگ مورد علاقه نقش بست.رنگ صورتی و سفید شاید در ابتدا برای دخترها در هر سنی جذابیت داشته باشد ولی به مرور زمان خسته کننده می شود و بی حوصلگی در فرد ایجاد می کند.اگر نمی توانید از صورتی دل بکنید یکی از دو ترکیب رنگی زیر را استفاده کنید.

دیزاین اتاق دخترانه

 

پالت رنگی سبز و صورتی

سبز روشن و صورتی یک ترکیب  رنگی خاص و دوست داشتنی برای اتاق خواب دخترها به حساب می آید.اگر بخواهم ترکیب رنگی این اتاق را به چیزی تشبیه کنم، آبنبات چوبی را انتخاب می کنم.

در استفاده از رنگ سبز جسور باشید بهتر است یک دیوار را به عنوان نقطه کانونی اتاق خواب دخترانه به رنگ سبز درآورید.سبز طراوت و شادی را برای اتاق خواب دختران به همراه می آورد!

دیزاین اتاق دخترانه

دیزاین اتاق دخترانه

 

ترکیب رنگ های صورتی، مشکی و طلایی 

اگر به دنبال یک دکوراسیون پر زرق و برق برای اتاق خواب دخترها هستید و لاکچری پسندید پیشنهاد می کنم از ترکیب رنگ صورتی، سیاه و طلایی استفاده کنید!به جای رنگ طلایی می توانید از فام های مختلف رنگ زرد هم استفاده کنید.

رنگ زرد در اتاق خواب دخترهای دوست داشتنی، تداعی گر نور ملایم صبحگاهی است و در هر زمان از روز خوشایند و دلنشین است.صورتی و زرد باهم تضاد ملایمی دارند و رنگ مشکی باعث می شود این دو رنگ در دکوراسیون اتاق خواب دخترها شخصیت پیدا کنند.

دیزاین اتاق دخترانه

دیزاین اتاق دخترانه

 

پالت رنگی سبز تیره و نارنجی 

استفاده از نارجی خالص در اتاق خواب شاید موجب کم خوابی شود ولی نارنجی هلویی کمی ملایم تر است.نارنجی هلویی برای اتاق خواب دخترها رنگ مناسبیست؛ علاوه بر داشتن گرمای رنگ نارنجی زندگی راهم دلپذیر تر می کند.ترکیب رنگ سبز تیره تر و نارنجی باهم تضاد ملایمی را ایجاد می کنند بی آنکه بخواهند بر یک دیگر چیره شوند.

دیزاین اتاق دخترانه

دیزاین اتاق دخترانه

 

ترکیب رنگ های سبز، مشکی و طلایی 

استفاده از رنگ مشکی در اتاق خواب دختران به عنوان رنگ غالب کمی جسارت و شجاعت می خواهد.البته باید بگویم که این رنگ مخصوص دخترهای جسور و بی پرواست.

اگر کمی روحیه متفاوت دارید و خیلی شبیه به سایر دخترها نیستید ولی لاکچری پسندید، بهتر است ترکیب رنگی مشکی، طلایی  سبز را انتخاب کنید.تابلوهای مدرن با رنگ های خالص سبز بر روی دیوارهای مشکی، دکوراسیون اتاقتان را خاص و  متفاوت می کند.

دیزاین اتاق دخترانه

دیزاین اتاق دخترانه