دکور زیبا
05
سپتامبر

طراحی داخلی و آویژه

پیش گفتار

خانه بهترین مکان برای آرامش و خالی شدن از دغدغه های بی شمار است.در خانه است که می‌توان انرژی‌های از دست‌ رفته روز را جایگزین نمود.دور هم جمع شدن اعضای خانواده، گپ زدن و چیزهای ساده این‌چنینی به ما انسانها کمک می‌کنند تا خستگی‌های روزانه را در جایی بیرون از خانه جا گذاشته و برای فردا آماده شویم.

حال این محیط آرام می تواند فضای بهتری داشته باشد اگر از یک طراحی هنرمندانه و رنگ های بی نظیر و تناسب و یکپارچگی مملو باشد.این فضا را متخصصین طراحی داخلی می توانند برای ما پدید آورند.

در ادامه با طراحی داخلی

پس می توانیم بگوییم که طراحی مناسب فضای داخلی خانه و محیط کار و تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امریست انکار ناپذیر که در این میان می توانیم به آشپزخانه و دکوراسیون آشپزخانه مدرن پرداخت.آشپزخانه قلب خانه است و می تواند نقش اساسی در زیبایی خانه داشته باشد.درب چوبی زیبا، کابینت تمام چوب و کابینت mdf، کمد و کشو های زیبا و هزاران هنر دیگر می تواند آرامش شما را بیشتر کند.

بررسی اصول هنرمندانه

طراحی داخلی هنرمندانه یعنی توجه به فضای داخلی و نحوه و تقسیم بندی پلان ها.طراحی فضایی با انعطاف پذیری بالا و تنوع پذیر از لحاظ چیدمان و آرایش سطوح می تواند کارکرد های مختلفی را نمایان کند و این در حالی است که مخاطب، احساس رضایت بیشتری از فضا خواهد داشت.استفاده از جدا کننده های سبک و قابل حمل، شفاف سازی، رنگ بندی های متناسب با نیاز های موجود، توجه به نحوه قرار گیری و تعامل مابین فضاهای مختلف از جمله ویژگی هایی هستند که در کنار ساختار خاصی که برای یک پلان معماری در نظر گرفته شده است، می تواند زیبایی اش را دو چندان سازد.

عوامل موثر در طراحی داخلی

چگونگی چیدمان و تقسیم بندی فضا ها، جنس و رنگ پوشش سطوح(کف، سقف و دیوارها) و عواملی همچون نور پردازیی ها موارد موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند.امروزه تاثیر معماری داخلی بر آرامش(مجموعه هنجارهای عصبی)، راندمان(در فضاهای اداری)، اثر بخشی(در فضاهای تجاری) بسیار بدیهی و روشن به نظر می رسد.

میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را نیز می توان با راهکارهای مناسب معماری مهیا نمود کرد.

آن چیزی که می توان مهم دانست این است که هر فضای داخلی اعم از محل کار، تفریح یا سکونت، پتانسیل برای بیشتر زیبا شدن را دارد و تنها بایست از اصول و عوامل سازمان بندی درست با کمی چاشنی ذوق و سلیقه استفاده کرد تا شرایط مناسب و دلخواه پدید آید.

شروع کار در فضاسازی و تزئین باید عاری از جنبه های ذهنی و خیال پردازی غیر واقعی باشد.برخورد اول با مساله لازم است با در نظر گرفتن عینیات و امکانات صورت پذیرد.ساختن خانه‌ای در رویا آسان اما در عمل سخت و دشوار است!

از این پس با آویژه همراه باشید تا هر روز برگی از این دنیای بزرگ را با هم ورق بزنیم و دانش خود را افزایش دهیم.

آویژه و هنر طراحی داخلی

دکوراسیون آویژه با پیاده سازی پروژه های بزرگ در زمینه های کابینت آشپزخانه مدرن کابینت ام دی اف، کابینت تمام چوب، درب چوبی زیبا، کمد و کلوزت، و کلیه هنرمندی های چوبی در زمینه طراحی داخلی آماده همکاری و مشاوره در تصمیم درست شما می باشد.