دکوراسیون فروشگاه

شرکت آویژه این بار هم در کنار شما همراهان همیشگیست و هنر و طراحی را با شما مرور می کند . یکی از حساس ترین شاخه های دکوراسیون را می توان دکوراسیون فروشگاه دانست که دارای پیچیدگی و زیبایی های خاص خود می باشد . نخستین اصل طراحی این است که سلیقه افراد دارای دگردیسی ها و تفاوت هایی است، شرکت دکوراسیون آویژه همیشه این نکته را در پس برنامه های خود جای داده است و با این نگرش تلاش دارد تا چیزی دربردارنده همه سلیقه های آدمی را عرضه کند و نمایان کند .

 

دکوراسیون فروشگاه

در طراحی دکوراسیون فروشگاه مواردی بسیار مهم هستند که از میان آنها می توان بزرگی یا کوچکی فروشگاه ، نوع کار و بزینس فروشگاه و سبک مشتریان را در نظر گرفت. در طراحی فروشگاه های بزرگ توجه به استاندارد ها و نیاز مخاطبین از اولویت های طراحی محسوب می شود و همچنین به عنوان مثال در فروشگاهی برای لوازم آرایش و محصولات زیبایی، چیدمان و نظم در نمایش و سبک ارائه محصولات از مسائل بسیار مهمی می باشد. انتخاب صحیح نورها و متریال ها و در نظر گرفتن فضای کافی برای تردد در بین استندها و دسترسی کامل برای تست محصولات  فضا را بسیار متفاوت ساخته و خرید را برای مشتریان آسان و لذت بخش می سازد.

 

در دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایش و زیبایی با استفاده از متریال های شیشه ای و نورپردازی های حرفه ای بر روی استندها و همچنین ترکیب رنگ های لطیف باید دل مشتریان را همراه با رنگ های زیبا به خریدی دلنشین دعوت کند .

دلنشین

 

 

هر فروشگاه طراحی جداگانه دارد

حال اگر فروشگاه های دیگر که وسعت گوناگونی دارند یا نوع فعالیت آنها متفاوت است را در نظر بگیریم می بینیم که این بحث در آنجا متفاوت است . مثلا در یک فرش فروشی دیگر نیازی به استند های شیشه ای و رنگ های زنانه نیست پس باید با یک طراحی سنتی و در نظر گرفتن بخش هایی در دیوار های فروشگاه برای نمایش فرش ها ، مشتری را به خرید از فروشگاه دعوت نمود .

 

پس سه بخشی که گفتیم بسیار مهم و تاثیرگذار هستند ، ۱: میزان بزرگی یا کوچکی فروشگاه – تفاوت این را می توان در اختلاف بین دو فروشگاه فروش ابزار خانگی با یک فروشگاه زنجیره ای ابزار ساختمانی دید . نگرش ها در این میان بسیار متفاوت و گوناگون است . ۲ : نوع فعالیت : مثلا در طراحی یک فروشگاه فروش موارد آرایشی و بهداشتی باید از از ویترین های فراوان و استند هایی شیشه ای برای نمایش محصولات استفاده نمود ولی در یک فروشگاه قنادی باید از فضایی برای یخچال ها و نمایش شیرینی های گوناگون اندیشید . ۳ : سبک مشتریان و خریداران : همان طور که در بخش بالا مثال زده شد در یک فروشگاه موارد آرایشی همه مشتریان خانم هستند و باید از رنگهای زنانه و طراحی های لطیف و بایت استفاده کرد ولی در یک سفره خانه سنتی باید فضا را برای خانواده ها و لذت بردن در بازه های زمانی طولانی تری آماده نمود .

ویترین

ویترین خود یک بخش بسیار مهم است و نخستین چیزی که هر مشتری می بیند ویترین فروشگاه است و باید این بخش بتواند در بازه زمانی بین ۱۰ تا ۴۰ ثانیه تاثیر خود را روی مشتری بگذارد و او را به داخل مغازه بکشاند . ما در مقالاتی دیگر دریاره ویترین فروشگاه صحبت کرده ایم و این بحث خود یک مقوله جداگانه است . ما تنها خواستیم اهمیت بالای آن را گوشزد کرده باشیم .

شرکت آویژه را در یاد داشته باشید و در خدمات دکوراسیون مانند درب چوبی ، درب ورودی منزل ، دکور مغازه مدرن ، کابینت ام دی اف ، طراحی آشپزخانه مدرن ، کابینت تمام چوب ، کابینت چوب ، با کادر مجرب و حرفه ای و کیفیت و کارایی بالا روی ما حساب کنید .

 

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: