آویژه و هنرمندی در صنعت چوب

شرکت مهر چوب آویژه با آوازه چندین ساله در عرصه مصنوعات چوبی و دکوراسیون زیبای منزل ، امروز یک برند بزرگ به حساب می آید . ما با فعالیت در شاخه های گوناگون دکوراسیون ، هنر خود را بر روی هرگونه چوب به نمایش عموم گذاشته ایم و اکنون نیز با تاسیس نمایندگی هایی در سراسر ایران بزرگ در تلاش برای گسترش خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشیم .

دکوراسیون چوب

هنر آویژه ، خدمت به هر ایرانی

هنر اصلی آویژه در پیاده سازی صفر تا صد مکانی زیبا برای شماست . همچنین ما در زمینه های کابینت mdf ، کابینت آشپزخانه مدرن ، درب چوبی ، کابینت تمام چوب ، طراحی کامل دکوراسیون آشپزخانه ، اتاق خواب و اتاق کودک و . . . نیز در راه خود یکه تاز هستیم . نمونه کارهای ما را می توانید ببینید و درباره کار ما نظر بدهید . پیشنهاد و انتقاد شما موجب خوشحالی ما می شود .

دکوراسیون زیبا

شاید کابینت را بتوان بیشترین نمود در مصنوعات چوبی منزل دانست که همچون نگینی در آشپزخانه می درخشد و خود را نمایان می کند ، درب چوبی نیز یکی دیگر از سرویس های پرکاربرد و حرفه ای ما برای شما دوستان گرامی می باشد که در دل خانه شما امنیت و زیبایی را پدید می آورد .

اعطای نمایندگی

و در پایان نیز باید یادآور شویم که آویژه به تازگی اقدام به تاسیس نمایندگی هایی در اقصی نقاط ایران عزیزمان کرده است و از دوستانی که خواستار این امر هستند خواهش می شود با ما در تماس باشند تا نکات مهم را به آنان بازگو کنیم .

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: