نورپردازی کابینت آشپزخانه مدرن و زیبا

آشپزخانه نگین خانه است و کابینت آشپزخانه مدرن سازنده این زیباییست

آشپزخانه همانند نگین خانه است و طراحی مدرن آن می تواند زیبایی خانه را چندین برابر کند . با این وجود باید در چیدمان و طراحی نور پردازی آشپزخانه حساسیت لازم را به خرج داد.امروز بیشتر می خواهیم به نورپردازی آشپزخانه بپردازیم و این مبحث را با هم مرور کنیم .

نورپردازی آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی داخلی آشپزخانه ایجاد نور پردازی مناسب است زیرا آشپزخانه جزء مکان هایی است که باید از نور پردازی مناسب و ایده آلی برخوردار باشد. کابینت ها بهترین فرصت برای زیباتر نمودن آشپزخانه است و استفاده از نورهای رنگین ، آن هام با رنگی مکمل رنگ کابینت می توان یک هارمونی بی نظیر را به آشپزخانه خود هدیه کرد .

 

نورپردازی اصولی مکمل زیبایی آشپزخانه و کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف می تواند در کنار نورپردازی زیبا ، چهره ای دلپذیر بیابد . نورپردازی اصولی و درست می تواند حسّ زیبای آرامش را در سراسر خانه و ساکنان آن همراه کند و گرمی رابطه ها را عمیق تر نماید . در برخی از دکوراسیون های تیره آشپزخانه طراحی نور پردازی تقریبا به صورت شومینه به نظر می رسد. در برخی دیگر از آشپزخانه های مدرن از چراغ های ال ای دی برای طراحی نور پردازی در قسمت منطقه کار استفاده می شود.

آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه سفید و سیاه از انواع دکوراسیون هایی است که امروزه مورد توجه اغلب افراد و طراحان داخلی قرار گرفته است که بهتر است در این مدل دکوراسیون ها برای ایجاد تضاد قوی در فضای آشپزخانه از لامپ های ال ای دی با نورهای سفید استفاده نمایید.

آویژه در کنار شما دوست داران و همراهان همیشگیست ، شما همچنین می توانید کابینت ام دی اف و کابینت براق آشپزخانه را در بخش های دیگر تماشا نمایید .

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: