درب چوبی اتاق خود را تزئین کنید

برای زیباتر کردن محیط زندگی ایده های زیادی را می توان پیاده سازی کرد که آویژه در این میان بارها و بارها تلاش کرده است که این ایده ها را به شما پیشنهاد کند . ما تلاش کردیم که خواه درباره کابینت مدرن آشپزخانه سخن بگوییم یا کابینت mdf و یا بالکن و اتاق خواب و فضا های زیبای دیگر . با اینکه سبک های جدید دکوراسیون و لوازم جانبی چوبی بسیار به چشم می خورد ولی یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی ، درب ورودی است .
امروز می خواهیم به سراغ تزئین درب ها شویم و درب چوبی اتاق شما می تواند بیشترین سازگاری را با ایده هایی که مطرح می نماییم داشته باشد .

rendition

تزیین درب اتاق با حلقه تزیینی

حلقه ی تزیینی پشت در معمولا برای ورودی ها مورد استفاده قرار می گیرد اما می توانید به سادگی این حلقه تزیینی را برای ورودی اتاق خواب خود در نظر بگیرید و طراوت را به فضای دکوراسیون داخلی خود هدیه کنید.

فریم درب چوبی را زیباتر کنید

یکی از ایده ها جلوه بخشیدن به فضای اطراف آن یعنی همان قاب یا فریم در می باشد، این ترفند به سادگی می تواند فضای درب شما را تبدیل به یک نقطه ی کانونی و مرکز توجه نماید. از این ترفند به خوبی می تواند برای تزیین درب اتاق کودک خود استفاده کنید و ظاهر جذابی را برای ورود به اتاقش برای آن به وجود آورید. این ترفند شما می تواند استفاده از استیکر و یا یک نقاشی دیواری جذاب باشد.

برای اتاق خواب های کوچک می توانید قاب درب اتاق را با شلف ها بپوشانید و برای خود درب از یک رنگ جذاب و خیره کننده استفاده کنید، با این ترفند ساده علاوه بر ایجاد فضای بیشتر برای جای دادن لوازم خود تزیین خیره کننده ای برای درب اتاق خود خواهید داشت.

درب چوبی منزل

استفاده از عکس های خاطره آمیز

همچنین شما می توانید با استفاده از عکس های قدیمی و شکل دهی هندسی به چینش آنها ، درب چوبی اتاق خود را تزئین نمایید. این شیوه معمولا با استفاده از آویزهایی هم پیاده سازی میشود که در آن تصاویر را در هم تنیده و به یک گوشه درب آویزان می کنند .

رنگ آمیز درب چوبی

تزیین درب اتاق با رنگ

استفاده از رنگ های دل انگیز و زیبا همواره یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه های تغییر دکوراسیون محسوب می شود. می توانید به سادگی با تغییر رنگ درب اتاق چهره ی منحصر به فردی به دکوراسیون اتاق خواب خود ببخشید. این رنگ ها می تواند رنگ های شاد و تاثیر گذار در فضای داخلی شما باشد. همچنین می توانید می توانید خلاقیت خود را در زیباتر کردن در اتاقتان بیشتر به کار ببرید و به جای رنگ کردن تمام بخش های در همانند تصویر تنها قسمت بازشو درب را به رنگ خاص رنگ آمیزی کنید و جلوه منحصر به فرد و خیره کننده ای به فضای دکوراسیون خود ببخشید.

1 دیدگاه

یک دیدگاه در “درب چوبی اتاق خود را تزئین کنید

  1. DOC 2 EXE گفت:

    Hello, I enjoy reading all of your post.

    I like to write a little comment to support you. http://www.webtoolmaster.com/download.htm

دیدگاه خود را بنویسید: