کابینت چوب ، کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت چوب

کابینت چوب واژه ای آشنا است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته و به تکرار دیده می شود . این نام مختص نوعی از کابینت است که بخشهای گوناگون این نوع کابینت به ویژه دربها از جنس چوب ساخته شده اند ، این نوع کابینت بیشتر در فضاهایی مورد استفاده دارند که در ظاهر نما قرار دارند و بیشتر جنبه تزئینی و زیبا جلوه نشان دادن را به خود می گیرد . کابینت های چوبی را می توان از جمله متریال های خاص و سنتی برای کابینت آشپزخانه دانست و معمولا مدل کابینت چوبی با طرح های کلاسیک اجرا می شود .

کابینت تمام چوب

گونه های مختلف کابینت

کابینت ها در انواع طرح های متفاوت نظیر کابینت های گلاس، کابینت MDF و کابینت چوب و … شناخته می شوند و شما می توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود و سلیقه شخصی که دارید یکی از این طرح های کابینت را برگزینید . در ادامه این مطلب انواع مدل های کابینت چوبی مدرن و کلاسیک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه شما قرار بگیرند. کابینت چوبی یکی از زیباترین طرح های کابینت برای آشپزخانه است و به دو گونه کلی کابینت چوب مدرن و یا کلاسیک از آنها استفاده می گردد . کابینت های چوبی از بافت های ساده و پیچییده چوب تهیه می شوند و اگر  میخواهید در درون دکوراسیون آشپزخانه خود فضایی متفاوت و زیبایی را بوجود آورید کابینت های چوبی می توانند برای شما انتخاب ایده آلی باشند.
کابینت مدرن آشپزخانه

انواع کابینت چوبی

انواع گوناگون کابینت تمام چوب را اصولا بر نوع چوب آن تقسیم بندی می نمایند و برای مثال چوب گردو ، راش ، بلوط ، ملچ و . . . را می توان گونه های مختلف ین نوع کابینت دانست .
گاهی اوقات کابینت از  چوب طبیعی ساخته میشود و گاهی با ام دی اف روکش چوب طبیعی تزئین می گردد . در هر صورت باید دقت داشت که در صورت استفاده از روکش چوب بر روی کابینت MDF و یا متریالهای دیگر ، حتما روکش بر روی هر دو سمت MDF کشیده شود چرا که روکش چوب خود را جمع میکند و در صورتی که طرف دیگر نتواند مقاومت کند ، صفحه تاب برخواهد داشت .
1 دیدگاه

یک دیدگاه در “کابینت چوب ، کابینت آشپزخانه مدرن

دیدگاه خود را بنویسید: