رنگ خوب و زیبا برای اتاق خواب

یکی از دغدغه‌های افرادی که به سلیقه و هنر ارزش والایی قائلند بخصوص هنگام تعمیر یا تغییر دکور منزل، انتخاب رنگ برای اتاقهاست. در ادامه، نمونه‌هایی از رنگ و توصیه‌هایی چند در این باره را برای اتاق خواب گرد آورده‌ایم که امیدواریم به کار این افراد بیاید.

این فرایند بسیار دلهره آمیز و بسیار مهم است زیرا افراد باید بسیار دقت کنند و آن را به خوبی پیاده سازی کنند چون دوباره انجام دادن این کار در صورت عدم وجود سلیقه بسیار دشوار خسته کننده می باشد . از این رو به مقاله امروز ما گوش فرا دهید و با ما همراه باشید .

 

اتاق‌خواب سدری می تواند جالب باشد

در زیر نمونه ای از این رنگ را می بینید ،  ترکیب این رنگ با سفید به عنوان چارچوب پنجره و قرنیز و استفاده از قهوه‌ای سیر و روشن جلوه خاصی به آن داده است. استفاده از چند سایز بالش و کوسن در رنگ‌های هماهنگ با اتاق، آن را غنی کرده است.
وجود سه تابلو در بالای تخت با زمینه روشن، اتاق را شاد کرده است. بنابراین، بودن در این اتاق‌خواب با وجود قدیمی و ارزان بودن وسایل، آرامش‌بخش است.

دکوراسیون منزل

 

رنگ آبی هم می تواند زیبایی و آرامش خود را به همراه داشته باشد

رنگ آبی و روتختی طرح‌دار فیروزه‌ای اتاق را از یکنواختی درآورده وانرژی بالا و فراوانی را به انسان انتقال می دهد . وجود تابلوی بلند با زمینه هماهنگ با تخت و طرح خاص آن که با وجود سادگی بسیار زیباست و استفاده از رنگ فیروزه‌ای، حس وزش نسیمی خنک در تابستان را ایجاد می‌کند.

رنگهای کلاسیک که میل به رنگهای سرد دارند هم دارای جلوه ی جالبی هستند

بنفش و آبی کم‌رنگ، رنگ‌های طبیعی و آرامش‌بخشی برای اتاق‌خواب هستند ولی به تنهایی کاملا سردند. یک مکمل خوب و استفاده از قهوه‌ای به عنوان رنگ وسایل آن را کاملا گرم کرده است. رنگ سفید در این جا توازن است و استفاده از کوسن و لحاف قهوه‌ای طرح‌دار و هماهنگ با طرح تاج‌تخت، اتاق را از یکنواختی درآورده است.

از رنگهای متضاد استفاده کنیم

این اتاق‌خواب با وجود سادگی، بسیار و بسیار وسوسه‌انگیز است. دیوار آجری و پارکت، قدیمی بودن ساختمان را می‌رساند که با رنگ کاکائویی دیوار هماهنگ است. تضاد میان رنگ ها و اشیا بسیار کنجکاو کننده و زیباست ، از تضاد رنگها هنرمندانه بهره ببرید .

با ما همراه باشید ، اگر علاقه به اهمیت دکوراسیون آشپزخانه مدرن یا درب چوبی ، آشپزخانه mdf و …. دارید با ما همراه شوید .

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: