چیدمان بهاری و بالکن زیبای زندگی

بالکن یکی از جلوه های زیبای خانه است و با آمدن فصل تابستان ،شور و هیجان به یاد ماندنی را در نمای بیرونی خانه به عابران ، و از درون خانه به اتاق ها و دکوراسیون داخلی هدیه می کند . استشمام عطر گل‌ها، سبزی تازه برگ‌های جوانه‌زده و پیچ و تاب برگ های زیبا را نمی توان نادیده گرفت .بالکن هم مانند دکوراسیون آشپزخانه و MDF و درب های چوبی دارای ارزش بالایی است .

بالکن را جدی بگیریم

چه خوب است اگر در لحظه‌های آرام خانه بنشینیم و از این خنکا لذت ببریم. امنیت خانه در دل طبیعت تجربه‌ای فراموش‌نشدنی است، پس حالا وقت آن رسیده که دستی به سر و روی بالکن خانه خود بکشید و از آن به شکل بهتری استفاده کنید.

برای جلوه زیبا ، با توجه به فضایی که دارید به سراغ انتخاب میز و صندلی برای بالکن خود بروید. خوب است که نوعی از آن را انتخاب کنید که برای همه استفاده شدنی باشد . در مورد جنس میز و صندلی باید گفت بهتر است انواعی را تهیه کنید که ضدآب باشند تا در اثر بارندگی آسیب نبینند.

بالکن زیبا

کفپوش مناسب ، مکمل گلهای زینتی و زیبا

کفپوش خوب را فراموش نکنید ، یک سطح زیبا که دل هر بیننده ای را با خود به سرسرای زیبایی ببرد ،  به سراغ فرش، موکت و چمن مصنوعی بروید که بسیار پیشنهاد شده و جواب داده است .

 

تلاش نمایید که از گل های زینتی و زیبا در دکوراسیون استفاده نمایید که هم بوی خوب آنها و هم طراوت و سرسبزیشان بسیار به دل می نشیند و حتما هم از گلدان های رنگارنگ استفاده کنید ، گلدانهایی که رنگی مطابق با کفپوش و رنگ گلهایتان داشته باشد و از درب های چوبی مزین شده استفاده نمایید .

دکوراسیون خانه

همچنین از کوسن های زیبا در کنار میز و صندلی استفاده نمایید و فراموش نکنید که برای شبهای بالکنتان هم برنامه ریزی داشته باشید و از نورپردازی و تزئینات مناسب استفاده نمایید که در شبهای گرم تابستان به همراه خانواده یا میهمانان گرامیتان به استشمام گلهای خوشبو و فضضای خوشرنگ دسترسی داشته باشید .

2 دیدگاه

2 دیدگاه در “چیدمان بهاری و بالکن زیبای زندگی

  1. بسیار عالی و زیباست

    از سایت زیباتون لذت می برم عالیه

دیدگاه خود را بنویسید: