هنرمنی و زیبایی با آویژه

عوامل قیمت دکوراسیون آشپزخانه

مبنای ارزش گذاری و قیمت کابینت آشپزخانه تردیدهایی را به وجود آورده و بسیاری از مشتری ها نمی دانند قیمت واقعی کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود. اعلام قیمت کابینت چوبی، کابینت آشپزخانه هایگلاس، کابینت فلزی، قیمت کابینت mdf و دیگر متریال نیز همواره یکسان نیست.

نمایش بیشتر

درب ها و کمدهای چوبی

درب های زیبا با طراحی مناسب از جنس چوب و روکش های طبیعی چوب ( بلوط، گردو ، راش، ملچ و …) به همراه رنگ هایی با پوشانندگی و کیفیت مناسب که می تواند در زیبایی و ماندگاری آن ها نقش بسزایی داشته باشند . به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال 2020 کمد می‌گردی؟ در اینجا ده ها الگو برای انواع کمد دیواری رو خواهی دید. در انتهای مطلب لینک های مفید برای محاسبه قیمت کمد دیواری رو برات آوردیم.

بیشتر بخوانید

دکوراسیون مدرن 2020

آویژه در دکوراسیون خود علاوه بر استفاده از بهترین المنت های جهان، همیشه از ذوقی زیبا که چاشنی تکنولوژی حرفه ای اش هست استفاده می کند .

نمایش بیشتر
دکوراسیون اتاق پسرانه

Interior Expertise

برای اینکه بدانیم دکوراسیون مدرن چیست ابتدا باید به سراغ کلمه مدرن برویم تا مفهوم مدرن و مدرنیته برایمان روشن شود و بعد از آن است که می‌توانیم در مورد دکوراسیون مدرن اظهار نظر کرده و معیاری برای سنجش آن بیابیم. با این پیش زمینه که مدری یکی از انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی است و در این مطلب نیز تمرکز ما بیشتر بر روی دکوراسیون داخلی خواهد بود.

جوایز و افتخارات

آویژه در عرصه های گوناگون توانسته است مهمترین عامل پیشرفت خود را رضایت مشتریان و وجدان کاری مبنا قرار دهد . همین امر در شرایط گوناگون توانسته است افتخاراتی را برای ما به وجود بیاورد.

REASONABLE PRICE

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

کابینت ام دی اف

طرح کابینت MDF بستگی به روکش اون داره. روکش های ام دی اف مانند کابینت های گلاس، براق نیست و برخلاف کابینت آشپزخانه ممبران و کابینت کلاسیک چوب، امکان طرح های CNC و کنده کاری روی آن نیست. اما این روکش ها بسیار زیبا و متنوع است.

24 / 7 Support

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

Guaranteed Works

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

مشاوره رایگان برای بهترین انتخاب شما

همانطور که می دانید یکی از مهمترین موارد در انتخاب یک طرح یا یک گروه برای پیاده سازی دکوراسیون داخلی که می تواند شامل کابینت چوب، کابینت تمام چوب، درب چوبی ، کابینت پست مدرن ، انواع چوب کابینت و …. باشد، آگاهی کامل از همه پیچ و تاب های کار می باشد . شما ابتدا باید همه جزئیات را به کلی تجزیه تحلیل نمایید و تفاوت المنت های مختلف که قاعدتا موجب تفاوت در قیمت تمام شده کار می باشد را به طور کامل بدانید .

همکاران ما همه ساعته در آمادگی کامل هستند تا بتوانند با توضیحاتی شفاف، نگاه شما را نسبت به انتخابی دقیق هدایت کنند.

We do

Residential Design

Office Design

Hospitaly Design

Commercial Design