ABOUT US

آویژه؛
تجربه هایست ویژه از خلاقیت طراحی
کیفیت در تولید و خلاقیت در اجرا

صنایع چوب آویژه؛ طراح، تولیدکننده و مجری انواع سیستم‌های آشپزخانه مدرن، نئوکلاسیک و کلاسیک، انواع در و کمد لباس و همچنین فضاسازی داخلی برای واحدهای اداری و مسکونی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز نموده و در سا‌ل‌های اخیر، با ایجاد مجموعه‌ای پویا، متعهد و خلاق بر آن است تا گامی متمایز برای داشتن جایگاهی ویژه در این زمینه بردارد.

آویژه با بهره‌گیری از دستگاه‌های مجهز و پیشرفته، همواره در تلاش برای ارائه منحصر به‌ فرد محصولات با کیفیت برتر به مشتری و جلب رضایت صددرصدی آنهاست.

ارزش‌های آویژه

داشتن آشپزخانه‌ای زیبا و در عین حال کاربردی، خواسته تک به تک افراد است. زیبایی تنها به ظاهر محدود نمی‌شود؛ بلکه انتخاب و طراحی هوشمندانه کابینت‌ها و بهینه‌سازی فضا توسط قفسه‌بندی‌ها و انواع یارافزارها می‌تواند تاثیری چشمگیر داشته باشد.

سابقه طولانی درخشان آویژه در صنایع وابسته به چوب، به شما اطمینان می‌دهد که با طراحی و اجرای کابینت‌ها به سه سبک مدرن، نئوکلاسیک و کلاسیک و همچنین استفاده از چوب‌های طبیعی در رنگ‌های مختلف و نورپردازی اصولی، قلب خانه شما را متحول کند.

اهمیت و علاقه زیاد آویژه به طبیعت، نه تنها بر نام‌گذاری محصولات تاثیر داشته است؛ بلکه موجب آن شده که در مراحل تولید، از مواد اولیه سازگار با محیط زیست استفاده شود و کوچکترین آسیبی به طبیعت نرساند.

ماموریت آویژه

    ایجاد تجربه‌‎ای آرام، راحت و منحصر به فرد از ارتباط برای تمامی افراد، از جمله همکاران، تامین‌کنندگان و خریداران محصولات آویژه.

پیوستن به آویژه چوب

ارسال رزومه