پیشنهاد آویژه برای شما !

کابینت چوب عامل زیبایی آشپزخانه

به اهمیت آشپزخانه در زیبایی خانه اشاره نمودیم و اکنون بازیگر اصلی این زیبایی را بررسی می کنیم . زیبایی و بافت کابینت چوب به نوع چوب به کار رفته در آن بستگی دارد برای مثال چوب بلوط، راش ، گردو و . . .. و پر واضح است که بافت هیچ دو درختی شبیه بهم نیست ، مواد جانبی و رنگ هایی که در پروسه های بعدی اضافه می شوند حتی این زیبایی را بیشتر نمایان می کند و در کنار آن دوام کابینت چوبی را هم بالا می برند.

درب های چوبی، موثر در زیبایی

درب های زیبا با طراحی مناسب از جنس چوب و روکش های طبیعی چوب ( بلوط، گردو ، راش، ملچ و …) به همراه رنگ هایی با پوشانندگی و کیفیت مناسب که می تواند در زیبایی و ماندگاری آن ها نقش بسزایی داشته باشند . انتخاب یک درب با متریال چوب و روکش های طبیعی تجربه متفاوت‌تری نسبت به یک درب توخالی که از مواد ترکیبی و مصنوعی ساخته شده است ایجاد می‌کند. درب ها نقش مهمی در طراحی و دکوراسیون داخلی ایفا می کنند.

درب چوبی منزل

آشپزخانه قلب خانه !

این جمله بیانگر آن است که آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های خانه محسوب می شود و باید توجه زیادی به  دکوراسیون و چیدمان آن داشت . امروزه آشپزخانه در طراحی و معماری داخلی خانه بخشی از سالن است و این ادغام که در فضای خانه با سایر محدودهای ایجاد شده دارد نیازمند است که در هنگام انتخاب کابینت های آشپزخانه (که وسعت بالایی از فضای آن را تشگیل می دهد )به سبک دکوراسیون سالن توجه شود.

دکور آشپزخانه

چرا آویژه ؟

  • Satisfying customers
  • تکنولوژی
  • رضایت مندی مشتری
  • کیفیت کاری بالا

Support, warranty of products and after-sales service for the respectable customers in the path of satisfying customers

بهره گیری از تکنولوژی و ملزومات، در سایه هنر و سلیقه ایرانی به همراه دقت بالا در نصب محصول توسط کادر حرفه ای و مجرب

حمایت، گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش برای مشتریان محترم در مسیر کسب رضایت مشتریان محترم

محصولاتی با کیفیت و گارانتی بالا با بهره گیری از مواد اولیه مناسب و پیرو استانداردهای روز دنیا

رنگ سفید در دکوراسیون

رنگ سفید به سبب ماهیت خنثیی که دارد به خوبی با هر رنگی هماهنگ می شود و نور را به خوبی منعکس می کند و فضای آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد.

اهمیت دکوراسیون

• هر فضای داخلی اعم از محیط کار ، تفریح یا محل سکونت و ... قابلیت زیبا شدن را دارد، تنها بایست از اصول و عوامل سازمان بندی صحیح بعلاوه کمی سلیقه و متریال با کیفیت مناسب استفاده کرد، تا شرایط مناسب و دلخواه پدید آید .

استفاده از چوب طبیعی

معمولا کابینت های ساخته شده از چوب طبیعی بهترین گزینه برای ایجاد فضاهای لوکس و پیچیده در دکوراسیون آشپزخانه می باشد این کابینت ها به گونه ای طراحی می شوند که بیشترین استفاده از فضای آشپزخانه صورت می گیرد.

ایجاد فضایی آرام و دلنشین

عصر حاضر ، عصر شتاب و سرعت است، دنیایی پر از هیاهو ، استرس و فشار که تأثیرات نا خواسته ای بر روح و جسم ما میگذارد در نتیجه ما به دنبال فضایی آرام و دلنشین برای رهایی از هجوم این فشارها هستیم ،بدون شک فضایی دل انگیز می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند

آخرین مقالات و رویدادها

آمار و ارقام

0

ساعت کاری

0

پروژه تکمیل شده

0

صداقت در خدمت رسانی

0

میزان محبوبیت ما

تماس با ما

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش کوچه سپیدار، شماره 59، واحد 2 و 4
شماره تلفکس : 88203151 الی 4
نمایشگاه 1 : تهران، خیابان سهروردی، حدفاصل خیابان هویزه و خیابان خرّم شهر، شماره 613