خوش آمدید

اقتصادی

خلاق

پیشرو در دنیای طراحی

آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های خانه محسوب می شود و باید توجه زیادی به  دکوراسیون و چیدمان آن داشت . امروزه آشپزخانه در طراحی و معماری داخلی خانه بخشی از سالن است و این ادغام که در فضای خانه با سایر محدودهای ایجاد شده دارد نیازمند است که در هنگام انتخاب کابینت های آشپزخانه (که وسعت بالایی از فضای آن را تشگیل می دهد )به سبک دکوراسیون سالن توجه شود.

بیشتر بخوانید

آخرین پروژه های انجام شده

چـرا آویـژه ؟

قیمت مناسب

ارائه مناسب ترین قیمت با استفاده از نوآوری هنرمندانه، ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته .مطالعه و برنامه ریزی بی نظیرو دقیق بر اساس ساختار اقتصادی کشور

تکنولوژی

بهره گیری از تکنولوژی و ملزومات، در سایه هنر و سلیقه ایرانی به همراه دقت بالا در نصب محصول توسط کادر حرفه ای و مجرب

کیفیت بالا

محصولاتی با کیفیت و گارانتی بالا با بهره گیری از مواد اولیه مناسب و پیرو استانداردهای روز دنیا

آمار و ارقام

0

ساعت کاری

0

میزان محبوبیت ما

0

پروژه تکمیل شده

حقایقی زیبا

درباره آویژه

پیشنهاد آویژه برای شما !

کابینت چوب عامل زیبایی آشپزخانه

به اهمیت آشپزخانه در زیبایی خانه اشاره نمودیم و اکنون بازیگر اصلی این زیبایی را بررسی می کنیم . زیبایی و بافت کابینت چوب به نوع چوب به کار رفته در آن بستگی دارد برای مثال چوب بلوط، راش ، گردو و . . .. و پر واضح است که بافت هیچ دو درختی شبیه بهم نیست ، مواد جانبی و رنگ هایی که در پروسه های بعدی اضافه می شوند حتی این زیبایی را بیشتر نمایان می کند و در کنار آن دوام کابینت چوبی را هم بالا می برند.

درب های چوبی، موثر در زیبایی

درب های زیبا با طراحی مناسب از جنس چوب و روکش های طبیعی چوب ( بلوط، گردو ، راش، ملچ و …) به همراه رنگ هایی با پوشانندگی و کیفیت مناسب که می تواند در زیبایی و ماندگاری آن ها نقش بسزایی داشته باشند . انتخاب یک درب با متریال چوب و روکش های طبیعی تجربه متفاوت‌تری نسبت به یک درب توخالی که از مواد ترکیبی و مصنوعی ساخته شده است ایجاد می‌کند. درب ها نقش مهمی در طراحی و دکوراسیون داخلی ایفا می کنند.

درب چوبی منزل

آشپزخانه قلب خانه !

این جمله بیانگر آن است که آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های خانه محسوب می شود و باید توجه زیادی به  دکوراسیون و چیدمان آن داشت . امروزه آشپزخانه در طراحی و معماری داخلی خانه بخشی از سالن است و این ادغام که در فضای خانه با سایر محدودهای ایجاد شده دارد نیازمند است که در هنگام انتخاب کابینت های آشپزخانه (که وسعت بالایی از فضای آن را تشگیل می دهد )به سبک دکوراسیون سالن توجه شود.

دکور آشپزخانه

آخرین مقالات و رویدادها

تماس با ما

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش کوچه سپیدار، شماره ۵۹، واحد ۲ و ۴
شماره تلفکس : ۸۸۲۰۳۱۵۱ الی ۴
نمایشگاه ۱ : تهران، خیابان سهروردی، حدفاصل خیابان هویزه و خیابان خرّم شهر، شماره ۶۱۳